I tried a sample (tiny) at my local grocery store. Its Australian fish. It was cooked with garlic and oil. It was very tasty. Not $8.99 a pound tasty though. I got a marshmallow donut and a soda for $1.30 to eat at their eating area. Plus other foods to take home.